Plavecké závody - "Velikonoční cena"
Již po třetí Orel jednota Zlín pořádala župní plavecké závody.
Letos se konaly 28. března 2015 v 25 m bezénu Městských lázní ve Zlíně.
Závodníci mladší než deset let plavali ve dvou kategoriích, benjamínci a minibenjamínci, způsobem "plav, jak umíš". Starší závodníci plavali již dvěma způsoby a to prsa a volný způsob. Délka byla uzpůsobena dané kategorii. I v letošním roce se stala nejoblíbenější kategorií čtyřgenerační štafeta.
Akce se konala za finanční podpory Fondu mládeže a tělovýchovy Statutárního města Zlín.
A zde jsou výsledky:
MINIBENJAMÍNCI - plav jak umíš - 25 m
1. Jiří Pátík Zlín 28:30
2. Klára Pašková Zlín 43:23
3. Drahomíra Slováková Staré Město 50:74
BENJAMÍNCI - plav jak umíš - 25 m
1. Amy Smejkalová Zlín 19:57
2. Kateřina Matůšová Zlín 22:73
3. Martin Čožík Staré Město 23:52
MLADŠÍ ŽÁCI - prsa - 25 m
1. František Blažíček Staré Město 56:61
2. Adam Hlaváč Kunovice 1:08:81
3. Matouš Rybecký Strážnice 1:13:95
MLADŠÍ ŽÁCI - volný způsob - 25 m
1. František Blažíček Staré Město 39:48
2. Matouš Rybecký Strážnice 1:00:76
3. Adam Hlaváč Kunovice 1:05:29
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - prsa - 25 m
1. Denisa Výmolová Domanín 1:12:08
2. Karolína Škubalová Zlín 1:23:63
3. Tereza Třísková Domanín 1:38:25
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - volný způsob - 25 m
1. Denisa Výmolová Domanín 1:12:41
2. Karolína Škubalová Zlín 1:18:52
3. Tereza Třísková Domanín 1:33:15
STARŠÍ ŽÁKYNĚ - prsa - 25m
1. Barbora Matůšová Zlín 49:17
2. Nikol Strohbachová Zlín 50:21
3. Gabriela Krejčová Zlín 52:50
STARŠÍ ŽÁKYNĚ - volný způsob - 25m
1. Barbora Matůšová Zlín 36:12
2. Nikol Strohbachová Zlín 41:11
3. Gabriela Krejčová Zlín 43:75
DOROSTENCI - prsa - 50 m
1. Ondřej Melichárek Zlín 1:14:67
2. Jakub Melichárek Zlín 1:15:50
DOROSTENCI - volný způsob - 50 m
1. Jakub Melichárek Zlín 45:82
2. Ondřej Melichárek Zlín 56:26
MUŽI - prsa - 50 m
1. Michal Rössler Staré Město 43:14
2. Michal Tříska Domanín 46:84
3. Karel Pátík Zlín 50:01
MUŽI - volný způsob - 50 m
1. Michal Tříska Domanín 33:96
2. Patrik Strohbach Zlín 41:42
3. Karel Pátík Zlín 44:09
ŽENY - prsa - 50 m
1. Marcela Sousedíková Zlín 51:43
2. Žaneta Sukupová Domanín 54:42
3. Jitka Huvarová Domanín 58:40
ŽENY - volný způsob - 50 m
1. Marcela Sousedíková Zlín 40:61
2. Žaneta Sukupová Domanín 42:23
3. Jitka Huvarová Domanín 1:02:86
VETERÁNKY - prsa - 50 m
1. Marie Pašková Zlín 58:37
VETERÁNKY - volný způsob - 50 m
1. Marie Pašková Zlín 54:01
VETERÁNI - prsa - 50 m
1. Andreas Strohbach Zlín 45:81
2. Antonín Zbořil Zlín 1:19:32
VETERÁNI - volný způsob - 50 m
1. Andreas Strohbach Zlín 35:83
2. Antonín Zbořil Zlín 1:10:97
ŠTAFETY - 4 x 25 m
1. Žraloci Zlín + Domanín 1:23:80
(Smejkalová, Matůšová, Sukupová, Zboři)
2. Nemo Zlín 1:39:32
(Škubalová, Strohbachová, Krejčová, Sousedíková)
3. Staré Město Staré Město 1:41:08
(Rösslerová, Čožík, Blažíček, Rössler)