Plavecké závody - "Velikonoční cena"

Plavecké závody - "Velikonoční cena"

Již po třetí Orel jednota Zlín pořádala župní plavecké závody.

Letos se konaly 28. března 2015 v 25 m bezénu Městských lázní ve Zlíně.

Závodníci mladší než deset let plavali ve dvou kategoriích, benjamínci a minibenjamínci, způsobem "plav, jak umíš". Starší závodníci plavali již dvěma způsoby a to prsa a volný způsob. Délka byla uzpůsobena dané kategorii. I v letošním roce se stala nejoblíbenější kategorií čtyřgenerační štafeta.

Akce se konala za finanční podpory Fondu mládeže a tělovýchovy Statutárního města Zlín.

A zde jsou výsledky:

MINIBENJAMÍNCI - plav jak umíš - 25 m
1. Jiří Pátík                      Zlín                 28:30
2. Klára Pašková              Zlín                 43:23
3. Drahomíra Slováková    Staré Město     50:74
 
BENJAMÍNCI - plav jak umíš - 25 m
1. Amy Smejkalová            Zlín                19:57
2. Kateřina Matůšová         Zlín                22:73
3. Martin Čožík                  Staré Město    23:52
 
MLADŠÍ ŽÁCI - prsa - 25 m                                                                    
1. František Blažíček         Staré Město        56:61
2. Adam Hlaváč                Kunovice          1:08:81
3. Matouš Rybecký            Strážnice         1:13:95
 
MLADŠÍ ŽÁCI - volný způsob - 25 m
1. František Blažíček        Staré Město           39:48
2. Matouš Rybecký           Strážnice            1:00:76
3. Adam Hlaváč               Kunovice             1:05:29
 
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - prsa - 25 m
1. Denisa Výmolová        Domanín              1:12:08
2. Karolína Škubalová     Zlín                     1:23:63
3. Tereza Třísková          Domanín              1:38:25
 
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - volný způsob - 25 m
1. Denisa Výmolová         Domanín             1:12:41
2. Karolína Škubalová      Zlín                    1:18:52
3. Tereza Třísková           Domanín             1:33:15
 
STARŠÍ ŽÁKYNĚ - prsa - 25m
1. Barbora Matůšová         Zlín                    49:17
2. Nikol Strohbachová        Zlín                    50:21
3. Gabriela Krejčová          Zlín                    52:50
 
STARŠÍ ŽÁKYNĚ - volný způsob - 25m
1. Barbora Matůšová        Zlín                    36:12
2. Nikol Strohbachová       Zlín                    41:11
3. Gabriela Krejčová        Zlín                     43:75
 
DOROSTENCI - prsa - 50 m
1. Ondřej Melichárek        Zlín                  1:14:67
2. Jakub Melichárek         Zlín                  1:15:50
 
DOROSTENCI - volný způsob - 50 m
1. Jakub Melichárek         Zlín                    45:82
2. Ondřej Melichárek        Zlín                    56:26
 
MUŽI - prsa - 50 m
1. Michal Rössler             Staré Město        43:14
2. Michal Tříska               Domanín            46:84
3. Karel Pátík                  Zlín                    50:01
 
MUŽI - volný způsob - 50 m
1. Michal Tříska               Domanín             33:96
2. Patrik Strohbach          Zlín                    41:42
3. Karel Pátík                  Zlín                    44:09
 
ŽENY - prsa - 50 m
1. Marcela Sousedíková    Zlín                    51:43
2. Žaneta Sukupová         Domanín             54:42
3. Jitka Huvarová             Domanín             58:40
 
ŽENY - volný způsob - 50 m
1. Marcela Sousedíková    Zlín                    40:61
2. Žaneta Sukupová         Domanín            42:23
3. Jitka Huvarová             Domanín          1:02:86
 
VETERÁNKY - prsa - 50 m
1. Marie Pašková             Zlín                    58:37
 
VETERÁNKY - volný způsob - 50 m
1. Marie Pašková            Zlín                    54:01
 
VETERÁNI - prsa - 50 m
1. Andreas Strohbach         Zlín                  45:81
2. Antonín Zbořil                Zlín               1:19:32
 
VETERÁNI - volný způsob - 50 m
1. Andreas Strohbach        Zlín                  35:83
2. Antonín Zbořil               Zlín               1:10:97
 
ŠTAFETY - 4 x 25 m
1. Žraloci            Zlín + Domanín                    1:23:80
(Smejkalová, Matůšová, Sukupová, Zboři)
2. Nemo            Zlín                                      1:39:32
(Škubalová, Strohbachová, Krejčová, Sousedíková)
3. Staré Město    Staré Město                        1:41:08
(Rösslerová, Čožík, Blažíček, Rössler)